SIA “Ģeodēzists” piedalās konferencē “Inovatīvo tehnoloģiju izmantošana augkopībā”

2016-05-11_13_55_09

SIA „Ģeodēzists” sadarbībā ar SIA „AgTech” š. g. 11. maijā SIA “Joži” saimniecībā, Jaunpilī, piedalījās Zemnieku saeimas rīkotajās Lauku dienās “Inovatīvo tehnoloģiju izmantošana augkopībā”.

Lauku dienas tiek organizētas, lai lauksaimniekiem sniegtu zināšanas un pieredzi jauno tehnoloģiju izmantošanā, kā arī sniegt informāciju par piedāvāto iespēju plašumu un dažādību tehnoloģiju jomā.

SIA „Ģeodēzists” sadarbībā ar SIA „AgTech” Lauku dienās prezentāja bezpilota lidaparāta pakalpojumus precīzajā lauksaimniecībā. Izmantojot bezpilota lidaparātus iespējams veikt kūltūraugu monitoringu augšanas periodā, novērtēt lauku stāvokli, apzināt krusas noadarītos zaudējumus, slāpekļa nodrošinājumu, kā arī meliorācijas sistēmu novietojumu. Izmantojot pakalpojumu iespēja iegūt augstas izšķirtspējas ortofokartes, biomasu kartes (NDVI indekss), augu neviendabīguma kartes, slāpekļa nodrošinājuma kartes.

Konferencei tiešraidē varēja sekot līdzi LMT straumē, tiešraides laikā varēja vērot arī lidaparāta palaišanas demonstrējumu.

Sīkāk par pakalpojumu “Precīzā lauksaimniecība” šeit.