Lāzerskenēšana

3D skeneris ir iekārta, kas ar lāzerstara palīdzību precīzi uzmēra objekta virsmu bez fiziska kontakta ar to. Iekārta ļauj īsā laikā iegūt augstas precizitātes datus par objekta izmēriem, virsmām, kas atspoguļojas 3D punktu mākonī (point cloud) kuru iespējams sagatavot dažādos formātos (rcp, rcs, pts, fls, e57, las, laz),  un kuru tālāk apstrādā izejot no specifiskām vajadzībām. Parasti tiek veidots objekta 3D modelis, no kura ļoti vienkārši un precīzi iespējams veikt horizontālo un vertikālo griezumu un 2D plānu izveidi.

Lāzerskenēšanas pielietojuma sfēras:

Mūsu īpašumā ir lāzerskeneris ar aprīkojumu un attiecīgās datorprogrammas, lai veiktu šos darbus ātri un par saprātīgu cenu pēc Jūsu pasūtījuma.

Attēlā skenēšanas darbi Vecrīgā

Lāzerskenēšana ģeodēzists 3d mērniecība

SIA Ģeodēzists ir pieredze  skenējuma datu (punktu mākoņu) apstrādē, kuri iegūti no gaisa transportlīdzekļa (Lidmašīnas LIDAR) , no statiskās skenēšanas (terrastial scanning) un braucoša transportlīdzekļa (mobile mapping).


2013 gadā SIA Ģeodēzists izmantojot mobile mapping tehnoloģiju noskenēja 200km autoceļu trasi topogrāfiskās uzmērīšanas vajadzībām. 

Attēlā ar lāzerskenēšanas sistēmu aprīkots transportlīdzeklis:

Lāzerskenēšana ģeodēzists 3d mērniecībaPar šo pakalpojumu lūdzam sazināties ar Aigaru Ansbergu pa tālruni 29220945 vai izmantot  saziņas formu


 .