Lāzerskenēšana

Mēs palīdzam projektētājiem iegūt precīzus izmērus par būvēm izmantojot lāzerskenēšanu!

3D skenēšana jeb lāzerskenēšana ir mērniecības pakalpojums, kas šobrīd strauji attīstās un kļūst par neaizvietojamu risinājumu projektēšanā/būvniecībā.

3D skeneris ar lāzerstara palīdzību precīzi uzmēra objekta virsmu bez fiziska kontakta ar to. SIA Ģeodēzists izmanto jaunākās paaudzes skeneri FARO Focus S70, kas ļauj īsā laikā iegūt augstas precizitātes (līdz pāris milimetriem) datus par objekta virsmām un to novietojumu. Rezultātā tiek iegūts blīvs trīsdimensionāls punktu mākonis reālo krāsu skalā, kas pilnīgi atspoguļo virsmu un tās īpašības. No šiem datiem iespējams veidot objekta 3D modeli, aprēķināt apjomus, ļoti vienkārši un precīzi veikt horizontālo un vertikālo griezumu un 2D plānu izveidi.

Augstas precizitātes dati = precīzāki projektēšanas darbi un mazāk nepatīkamu pārsteigumu turpmākajos darbos!

Lāzerskenēšanas pielietojuma sfēras:

  • telpu uzmērīšana,
  • būvju, fasāžu un citu elementu 3D uzmērīšana projektēšanas/restaurācijas vajadzībām,
  • karjeri, materiālu tilpumu aprēķini,
  • BIM (Building Information Modeling)  projektēšanā un būvniecībā,
  • kultūrvēsturisku objektu dokumentēšana,
  • rūpniecisko objektu uzmērīšana,
  • arheoloģija,
  • ģeodēziskie darbi

Sagatavotos datus piedāvājam ērti aplūkot un uzglabāt arī mūsu web platformā DroneMap4.me , kurā iespējams veikt mērījumus un griezumus, kā arī zīmēt un eksportēt objektus .dxf formātā – vienkāršu darbību veikšanai ar datiem nav nepieciešama specializēta programmatūra.

Lāzerskenēšanas datu piemērs web platformā http://dronemap4.me/project/126/

SIA Ģeodēzists ir pieredze skenējumu datu apstrādē, kuri iegūti ar gaisa transportlīdzekli (Lidmašīnas LIDAR), statisko skenēšanu (terrastial scanning) un no braucoša transportlīdzekļa (mobile mapping). Esam gatavi veikt šos darbus ātri un par saprātīgu cenu pēc Jūsu pasūtījuma.

Par šo pakalpojumu lūdzam sazināties ar Aigaru Ansbergu pa tālruni 29220945