SIA “Ģeodēzists” dalās pieredzē ar Ventspils tehnikuma audzēkņiem

geodezists apmacibas

 

Šodien, 4.06.2024, SIA “Ģeodēzists” birojs kļuva par mācību klasi Ventspils tehnikuma inženierkomunikāciju būvtehniķu IT2023-1 kursa audzēkņiem. Mūsu sertificētais mērnieks Agris Svars sniedza aizraujošu lekciju par ģeodēziskajiem darbiem lietus kanalizācijas tīklu montāžā, daloties ar savu bagāto pieredzi un zināšanām.

Precizitātes nozīme ģeodēzijā

Agris uzsvēra precīzu mērījumu un kvalitatīvas datu apstrādes nozīmi veiksmīgā projekta īstenošanā. Ģeodēziskā uzraudzība ir būtiska, lai nodrošinātu lietus kanalizācijas tīklu pareizu izbūvi atbilstoši projektam. Neprecīzi mērījumi var novest pie kļūdām, kas var būtiski ietekmēt sistēmas darbību un ilgtspēju.

Šāda interaktīva pieeja mācībām ļauj topošajiem speciālistiem labāk izprast teorijas praktisko pielietojumu.

 

geodezists apmacibas

 

Sadarbība ar Ventspils tehnikumu

SIA “Ģeodēzists” ir pagodināts, ka var dot savu ieguldījumu jauno speciālistu izglītošanā. Sadarbība ar Ventspils tehnikumu sniedz lielisku iespēju dalīties pieredzē un sniegt atbalstu nākamajai būvniecības nozares profesionāļu paaudzei.

Mēs augstu novērtējam Ventspils tehnikuma uzticību un iespēju būt daļai no topošo inženieru izglītības ceļa. Ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību, kas stiprinās saikni starp izglītības iestādēm un nozares uzņēmumiem.

Par SIA “Ģeodēzists”

SIA “Ģeodēzists” ir pieredzējis mērniecības uzņēmums, kas sniedz plaša spektra ģeodēziskos pakalpojumus būvniecības un inženierkomunikāciju projektos. Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, kuru zināšanas un pieredze nodrošina kvalitatīvu darbu izpildi un klientu apmierinātību.

geodezists

geodezists

 

geodezists

 

Sekojiet mums sociālajos tīklos un mūsu mājas lapā, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un aktualitātēm ģeodēzijas nozarē!