SIA Geodēzists apmeklē Geo Business Show Londonā!

Ģeodēzists

 

Mēs ar gandarījumu paziņojam, ka SIA Geodēzists komanda šonedēļ piedalījās prestižajā Geo Business Show izstādē Londonā! Šī izstāde ir viena no vadošajām ģeodēzijas nozares pasākumiem, kurā tiek prezentētas jaunākās tehnoloģijas un inovācijas.

Izstādes Pieredze

Mūsu darbinieki aktīvi piedalījās dažādās prezentācijās un semināros, lai iegūtu jaunas zināšanas un idejas, kuras varēsim izmantot mūsu ikdienas darbā Latvijā. Apmeklējot dažādus stendus, mēs iepazināmies ar jaunākajiem instrumentiem un programmatūru, kas palīdzēs mums nodrošināt vēl precīzākus un efektīvākus risinājumus mūsu klientiem.

Jaunākās Tehnoloģijas

Izstādē mēs iepazināmies ar dažādiem inovatīviem risinājumiem, kas varētu būt noderīgi mūsu darbā. No augstas precizitātes mērīšanas instrumentiem līdz progresīvām programmatūras platformām – mēs esam gatavi ieviest šīs inovācijas savā darbā, lai nodrošinātu visaugstāko pakalpojumu kvalitāti.

PAR IZSTĀDI

Geo Business Show 2024 norisinājās 5. un 6. jūnijā Londonas ExCeL izstāžu centrā. Tā bija nozīmīga tikšanās vieta ģeotelpiskās informācijas un zemes pārvaldības nozares profesionāļiem, pulcējot vairāk nekā 3000 apmeklētāju un 200 izstādes dalībnieku no visas pasaules. Divu dienu laikā apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām, risinājumiem un inovācijām, kas saistītas ar ģeomātiku, BIM, UAV, LiDAR, 3D modelēšanu un citām nozarei aktuālām tēmām.

Izstādes ietvaros norisinājās arī vērienīga konferenču programma ar vairāk nekā 100 ekspertu prezentācijām vairākās paralēlās sesijās. Tajās tika apskatītas tādas tēmas kā ģeotelpisko datu pārvaldība, digitālā transformācija, viedās pilsētas, ilgtspējība, klimata pārmaiņas un citas nozarei aktuālas problēmas. Geo Business Show 2024 kalpoja kā platforma zināšanu apmaiņai, sadarbības veicināšanai un jaunu kontaktu dibināšanai starp nozares profesionāļiem, palīdzot virzīt ģeotelpisko industriju pretī inovācijām un izaugsmei.

 

Fotogalerija

Apskatiet dažus mirkļus no mūsu piedzīvojumiem izstādē: