Telpu uzmērīšana

Pēc Jūsu pasūtījuma varam veikt telpu/ēkas uzmērīšanu un plānu izgatavošanu. Uzmērīšanu veicam izmantojot jaunākās metodes, tādas kā lāzerskenēšanu. Šī metode ir iespējams vienīgā telpām ar nepieejamām detaļām un/vai sarežģītu konfigurāciju. Ar šo metodi ir iespējams veikt ātru un precīzu telpu uzmērīšanu , it sevišķi lielos un sarežģītos objektos. Pēc pasūtītāja vēlmēm uzmērījuma datus varam sagatavot dažādi, taču parasti tas ir 2D rasējums.

Par šo pakalpojumu lūdzam sazināties ar Aigaru Ansbergu pa tālruni 29220945

Lai nodrošinātu pēc iespējas augstāku datu precizitāti, ēku un telpu uzmērīšana tiek veikta, izmantojot mūsdienīgas metodes un modernu aprīkojumu.

Telpu uzmērīšana noris ātrāk un vieglāk, izmantojot lāzerskenēšanu. Šajā procesā tiek iegūts punktu mākonis, kas precīzi attēlo ēkas fasādes un telpu daļas, to īpašības, precīzus parametrus un arī defektus un problēmas, piemēram, sienu vērpšanos.

SIA “Ģeodēzists” komandā darbojas pieredzējuši, zinoši un sertificēti speciālisti, kas ar lāzerskenēšanas palīdzību precīzi un īsā laikā veiks telpas uzmērīšanu, izveidojot 2 vai 3 dimensiju rasējumu, ko pēcāk var izmantot projektēšanā, dizaina plānošanā un citu mērķu sasniegšanā. Turpmākie uzlabošanas, būvniecības, rekonstrukcijas un citi darbi būs paveicami daudz ātrāk, drošāk un vienkāršāk.

Telpu uzmērīšana var būt nepieciešama dažādu speciālistu darbā, tajā skaitā, arhitektiem, interjera dizaineriem, projektētājiem, būvniecības un citu jomu profesionāļiem. Iegūtie dati ir ļoti precīzi un detalizēti, tādēļ tos var viegli izmantot ēku un telpu plānojuma izveidē, kā arī uz šiem datiem balstoties, tālāk attīstīt dažādus ar objektu saistītus projektus.

  • Lāzerskenēšana, salīdzinot ar citām uzmērīšanas metodēm, ļauj ietaupīt laiku un resursus, nav nepieciešama atkārtota došanās uz objektu, lai veiktu mērījumus;
  • Ēku un telpu uzmērīšana tiek veikta ātrāk, precīzāk un pilnvērtīgāk;
  • Lāzerskenēšanas rezultātā iegūto punktu mākoni var izmantot ēkas modelēšanā BIM vajadzībām;
  • Uzmērīšanu var veikt dažādas sarežģītības pakāpes objektiem;

SIA “Ģeodēzists” komandā darbojas zinoši profesionāļi, kas izmanto mūsdienīgu aprīkojumu un metodes, nodrošinot, ka telpu uzmērīšana ir precīzi pielāgota klienta vajadzībām un darbu specifikai.