Vērtēšana

Jums nepieciešama nekustamā īpašuma vērtēšana?

Profesionālam, neatkarīgam īpašuma novērtējumam no aizdevēju, īpašnieku un investoru viedokļa ir būtiska loma, neatkarīgi no tā, vai ieinteresētā puse ir finansēšanas uzņēmums, kas pieprasa nodrošinājumu, vai uzņēmums, kas meklē investīcijas iespējas, vai juridiskais birojs, kas veic nekustamā īpašuma apsaimniekošanas plānošanu, vai privātpersona, kas pērk vai pārdod nekustamo īpašumu.

Ober-Haus veiktais neatkarīgais novērtējums sniedz aizdevējiem, īpašniekiem un investoriem drošības garantijas par komercplatību tirgus vērtību. Ja kāda projekta ietvaros rodas nepieciešamība pēc papildus līdzekļiem, Ober-Haus izmanto pieaicinātu ekspertu, piemēram, sertificētu būvniecības inženieru, kustamā īpašuma novērtētāju un citu speciālistu pakalpojumus.
Ja Jums ir nepieciešams aizdevums mājokļu iegādei, tad ir arī nepieciešams īpašuma novērtējums.

Lielākās Latvijas bankas un finansu iestādes atzīst Ober-Haus vērtējumus dzīvokļiem un mājām, komercplatībām, zemei, ražošanas objektiem. Ober-Haus vērtēšanas speciālisti var ierasties Jūsu īpašumā un vairumam dzīvojamo īpašumu neilgā laikā sniegt apstiprinātu bankas vērtējumu.

Un tā kā visas lielākās Latvijas bankas un finansu iestādes atzīst Ober-Haus vērtējumus, Jūs varat būs pārliecināts, ka sniegtais pakalpojums Jums dos iespēju iegūt nepieciešamo finansējumu.

Vērtēšana