Kvalitatīvi un moderni mērniecības pakalpojumi jau 25 gadus!

 

 

Šodien, 29. decembrī mums ir ļoti īpaša diena – aprit 25 gadi kopš SIA “Ģeodēzists” uzsāka savu darbību Latvijā.

Tālajā 1995. gada nogalē, 29. decembrī, Latvijas Republikas Uzņēmuma reģistrā tika reģistrēts SIA “Ģeodēzists” un jau 25 gadus veiksmīgi darbojamies mērniecības jomā. Uzņēmuma pamata darbības vieta ir bijusi Ventspils, uzņēmumam attīstoties atvērti biroji arī Kuldīgā, Liepājā un Rīgā. Uzņēmumu dibināja un visus 25 gadus plecu pie pleca vadījuši trīs īpašnieki – Aigars Ansbergs, Agris Svars un Dagnis Pļavarājs.

SIA “Ģeodēzists” 25 gados ir ne tikai reģionāli, bet arī tehnoloģiski attīstījies, lai tādiem klasiskiem mērniecības veidiem kā topogrāfiskā uzmērīšana, zemes kadastrālā uzmērīšana, zemes ierīcība, izpildmērījumi un inženierģeodēzija, spētu piedāvāt tādus pakalpojumus izmantojot mūsdienu instrumentus – lāzerskenerus un bezpilota gaisa kuģus, kā telpu uzmērīšanu, būvju fasāžu un citu elementu 3D uzmērīšana, materiālu tilpumu aprēķini karjeros, augstas izšķirtspējas ortofokartes un zemes virsmas (reljefa) modeļu izgatavošanā. Uzņēmums pirmais Latvijā piedāvāja pirmo “digitālo” topogrāfiju, kā arī izmantoja pirmo elektronisko tahimentru Latvijā, ko vēlāk uzdāvināja RTU mērniecības ekspozīcijai. Ģeodēzisko punktu apsekošanai tiek izmantota mobilā aplikācija, un esam tirgus līderi vietējo ģeodēzisko tīklu ierīkošanā un pilnveidošanā. 

Pakalpojumu pilnveide un tehnoloģiju ieviešana uzņēmumā nebūtu iespējama bez zinošas un kvalificētas komandas. Uzņēmumā uz doto brīdi strādā 26 darbinieki no kuriem 11 darbinieki ir sertificēti mērnieki. Darbinieki regulāri pilnveido savas zināšanas, lai spētu nodrošināt ne tikai augstas kvalitātes mērniecības pakalpojumus, bet arī spētu sniegt augstu klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmumā vairāk kā 20 gadu strādā sekojoši darbinieki – mērnieki Normunds Zernevics, Dainis Melderis, Valdis Rozentāls, Kuldīgas biroja vadītāja Everita Rudene un grāmatvede Alda Janovska. 

Par profesionālismu un ieguldījumumērniecības nozarē Ivars Nudiens, Agris Svars un Aigars Ansbergs ir saņēmuši Latvijas Mērnieku biedrības apbalvojumus.

Ģeodēzists basketbola komanda  veiskmīgi startē Liepājas čempionātā basketbolā ir izcīnijusi un noturējusi zeltu četras sezonas pēc kārtas (2010/11-2014/15), kā arī divreiz iegūstot sudraba un sešas reizes bronzas medaļas pēdējo 15 gadu laikā.  Daudzi no darba brīvajā laikā ir kaislīgi šautriņu spēlētāji. Uzņēmumā, bez īpašniekiem, vairāk kā 20 gadus strādā sekojoši darbinieki – mērnieki Normunds Zernevics, Dainis Melderis, Valdis Rozentāls , Kuldīgas biroja vadītāja Everita Rudene un grāmatvede Alda Janovska.

SIA “Ģeodēzists” ir bijis klātesoši ne tikai pašvaldību infrastruktūru un privātmāju projektēšanā un būvniecībā, publisko daudzfunkcionālo ēku celtniecībā, daudzu pašvaldību vietējo ģeodēzisko tīklu apsekošanā un pilnveidošanā, daudzu tūkstošu hektāru Latvijas valsts mežu uzmērīšanā, bet arī tādos pasākumos, kā divu Ginesa pasaules rekordu rezultātu fiksēšanā, šķēpmešanas sacensību rezultātu fiksēšanā, Latvijas kontūru iedzīvināšanā Ventspils ielās un filmas “1906” tapšanai izgatavojot 3D modeli. Uzņēmuma speciālisti aktīvi iesaistās nozari pārstāvošās organizācijās (Latvijas Mērnieku biedrības biedrs un Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācija biedrs), lai būtu klātesoši nozares politikas un noteikumu izstrādē un ieviešanā.

25 gadu veiksmes formula? Lojāla komanda un patstāvīgs, ilggadējs klients! Mūsdienu straujajā laikmetā svarīgākais ir spēt noturēt klientu, nevis lepoties ar vienreizējiem darījumiem un tas ir pateicoties lojālai komandai, kura nereti dara vairāk kā tiešie darba pienākumi liek.

SIA “Ģeodēzists” komanda pateicas ilggadējiem klientiem, klientiem, kuri mūs iepazinuši tikko un sadarbības partneriem par iepriekšējo sadarbību un ceram uz vēl veiksmīgāku sadarbību arī turpmāk.

Daudz laimes mums un Jums mūsu 25. jubilejas gadā!